İzmir Beko Klima Servisi

İzmir Beko Klima Servisi

Beko İzmir Klima Servisi

İzmir Beko Klima Servisi ile klimam düzgün çalışmıyor derdine son… Klimanızda ne tür bir arıza varsa yerinde tespit ve onarım ile artık dakikalar içerisinde klimanızın eski performansına kavuşabilirsiniz. Beko klimalar oldukça sık kullanıldığından yedek parça temini ya da model konusunda yetkin olmama gibi durumlar söz konusu değildir.

Özellikle İzmir’nın en köklü Beko servislerinden birisi olan İzmir Beko Klima Servisi olarak ekibimiz bu konuda gerekli eğitimleri almış sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Bu anlamda sizleri hiçbir şekilde yarı yolda bırakmıyor, cihazınızda ne tür bir arıza varsa ortadan kaldırıyoruz. İster İzmir ilinin en yoğun popülasyonu olan ilçelerinde olun isterseniz merkeze en uzak noktada hiç fark etmez. Yılların verdiği deneyimle İzmir’nın her yerine yayılmış olan servisimiz her mahalle, cadde ve sokakta rahat ulaşılabilirliği ile hizmetinizde.

Hangi marka olursa olsun klimalarda ortaya çıkan belli başlı teknik sorunlar vardır. Bu sorunları Beko markası ile de yaşayabilirsiniz. Örneğin karşılaştığımız arızalardan bir tanesi klimadaki kapasitörün arıza yapması sorunudur. Kapasitör dediğimiz kısım klimanın yüksek voltajlı bir güç çektiğinde destek olmasına yarayan kısımdır. Yani enerjiyi depolar ve motora aktarır.

Motor yani kompresör bu şekilde harekete geçer. Daha basit bir şekilde anlatmak gerekirse küçük batarya olarak niteleyebiliriz. İki plaka vasıtası ile enerji depolar. Dolup boşalma hızı oldukça yüksektir. Sayısız şekilde şar olur. Devre şemalarında farklı sembollerle kendisine rastlayabilirsiniz.

Yaz, kış demeden yılın her mevsimi ısınma ve soğutma amaçlı kullanılan klimalar tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sıklıkla kullanılmaktadır. Kullandığınız klimaların rastgele markalardan değil firma olarak Beko klima kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. İzmir Beko klima servisi olarak, Beko klimaların diğer marka klimalara göre daha verimli olduğunu tüm müşterilerimize aktarmaktayız.

Beko klimalar kış aylarında yüksek ısıtma kapasitesi ile her türlü kış şartlarında kolaylıkla kullanabilirsiniz. İzmir Beko Klima Servisi olarak biz firma olarak Beko marka klimaların tüm bakımlarını, montaj uygulamalarını ve aktarım işlemlerinin servisini sunmaktayız. İzmir Beko klima servis merkezi olarak, aldığınız Beko marka klimaları mutlaka yıllık bakımlarını kesinlikle firmamıza yaptırmanızı önemle hatırlatmak isteriz.

SERVİS BÖLGELERİMİZ

Çankaya Beko Klima Servisi , Çiğli Beko Klima Servisi , Basmane Beko Klima Servisi , Pasaport Beko Klima Servisi, Pasaport Beko Klima Servisi, Fahrettin Altay Beko Klima Servisi, Üçkuyular Beko Klima Servisi, Bayındır Beko Klima Servisi, Develi Beko Klima Servisi, Aliağa Beko Klima Servisi, Narlıdere Beko Klima Servisi, Güzelbahçe Beko Klima Servisi, Işıkkent Beko Klima Servisi ,

Egekent Beko Klima Servisi, Kemeraltı Beko Klima Servisi, Çeşme Beko Klima Servisi, Denizbostanlısı Beko Klima Servisi, Alsancak Beko Klima Servisi, Gümüşpala Beko Klima Servisi, Karabağlar Beko Klima Servisi, Alpaslan Beko Klima Servisi, Kemeraltı Beko Klima Servisi, Alsancak Beko Klima Servisi, Hatay Beko Klima Servisi, Altındağ Beko Klima Servisi, Ataköy Beko Klima Servisi,

Bornova Beko Klima Servisi, Görece Beko Klima Servisi, Söğütözü Beko Klima Servisi, Küçükyalı , Işıkkent Beko Klima Servisi, Efeler Beko Klima Servisi, Güzelyalı Beko Klima Servisi, Gaziosmanpaşa Beko Klima Servisi, Hürriyet Beko Klima Servisi, Çamlıpınar Beko Klima Servisi, Dicle  Beko Klima Servisi

  • İzmir Beko Klima Servisi
  • Beko Klima Bakımı
  • Beko Klima Tamir Ve Montajı

Öncelikli olarak su tahliyesi borularının değişimini yapmakta sonrasında ise üst kapak bölgesini sökerek havalandırma filtrelerini temizlemekteyiz. Ana gövde içindeki toz gruplarını temizleyerek yeniden ayrılan parçaları birleştirerek işlem tamamlanmış olmaktadır. Eğer Beko klimalarınızda az ısı verme gibi sorunlar bulunuyor ise gaz basım işlemleri yaparak ısıyı maksimum dereceye çıkarmaktayız. Beko klima ünitelerinizin bakımlarını İzmir Beko Klima Servisi isimli firmamıza yaptırarak güvenle kullanabilirsiniz.

Sayfamızı Paylaşın