İzmir Vestel Klima Servisi

İzmir Vestel Klima Servisi

Vestel İzmir Klima Servisi

İzmir Vestel Klima Servisi ile klimam düzgün çalışmıyor derdine son… Klimanızda ne tür bir arıza varsa yerinde tespit ve onarım ile artık dakikalar içerisinde klimanızın eski performansına kavuşabilirsiniz. Vestel klimalar oldukça sık kullanıldığından yedek parça temini ya da model konusunda yetkin olmama gibi durumlar söz konusu değildir.

Özellikle İzmir’nın en köklü Vestel servislerinden birisi olan İzmir Vestel Klima Servisi olarak ekibimiz bu konuda gerekli eğitimleri almış sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Bu anlamda sizleri hiçbir şekilde yarı yolda bırakmıyor, cihazınızda ne tür bir arıza varsa ortadan kaldırıyoruz. İster İzmir ilinin en yoğun popülasyonu olan ilçelerinde olun isterseniz merkeze en uzak noktada hiç fark etmez. Yılların verdiği deneyimle İzmir’nın her yerine yayılmış olan servisimiz her mahalle, cadde ve sokakta rahat ulaşılabilirliği ile hizmetinizde.

Hangi marka olursa olsun klimalarda ortaya çıkan belli başlı teknik sorunlar vardır. Bu sorunları Vestel markası ile de yaşayabilirsiniz. Örneğin karşılaştığımız arızalardan bir tanesi klimadaki kapasitörün arıza yapması sorunudur. Kapasitör dediğimiz kısım klimanın yüksek voltajlı bir güç çektiğinde destek olmasına yarayan kısımdır. Yani enerjiyi depolar ve motora aktarır.

Motor yani kompresör bu şekilde harekete geçer. Daha basit bir şekilde anlatmak gerekirse küçük batarya olarak niteleyebiliriz. İki plaka vasıtası ile enerji depolar. Dolup boşalma hızı oldukça yüksektir. Sayısız şekilde şar olur. Devre şemalarında farklı sembollerle kendisine rastlayabilirsiniz.

Yaz, kış demeden yılın her mevsimi ısınma ve soğutma amaçlı kullanılan klimalar tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sıklıkla kullanılmaktadır. Kullandığınız klimaların rastgele markalardan değil firma olarak Vestel klima kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. İzmir Vestel klima servisi olarak, Vestel klimaların diğer marka klimalara göre daha verimli olduğunu tüm müşterilerimize aktarmaktayız.

Vestel klimalar kış aylarında yüksek ısıtma kapasitesi ile her türlü kış şartlarında kolaylıkla kullanabilirsiniz. İzmir Vestel Klima Servisi olarak biz firma olarak Vestel marka klimaların tüm bakımlarını, montaj uygulamalarını ve aktarım işlemlerinin servisini sunmaktayız. İzmir Vestel klima servis merkezi olarak, aldığınız Vestel marka klimaları mutlaka yıllık bakımlarını kesinlikle firmamıza yaptırmanızı önemle hatırlatmak isteriz.

SERVİS BÖLGELERİMİZ

Çankaya Vestel Klima Servisi , Çiğli Vestel Klima Servisi , Basmane Vestel Klima Servisi , Pasaport Vestel Klima Servisi, Pasaport Vestel Klima Servisi, Fahrettin Altay Vestel Klima Servisi, Üçkuyular Vestel Klima Servisi, Bayındır Vestel Klima Servisi, Develi Vestel Klima Servisi, Aliağa Vestel Klima Servisi, Narlıdere Vestel Klima Servisi, Güzelbahçe Vestel Klima Servisi, Işıkkent Vestel Klima Servisi ,

Egekent Vestel Klima Servisi, Kemeraltı Vestel Klima Servisi, Çeşme Vestel Klima Servisi, Denizbostanlısı Vestel Klima Servisi, Alsancak Vestel Klima Servisi, Gümüşpala Vestel Klima Servisi, Karabağlar Vestel Klima Servisi, Alpaslan Vestel Klima Servisi, Kemeraltı Vestel Klima Servisi, Alsancak Vestel Klima Servisi, Hatay Vestel Klima Servisi, Altındağ Vestel Klima Servisi, Ataköy Vestel Klima Servisi,

Bornova Vestel Klima Servisi, Görece Vestel Klima Servisi, Söğütözü Vestel Klima Servisi, Küçükyalı , Işıkkent Vestel Klima Servisi, Efeler Vestel Klima Servisi, Güzelyalı Vestel Klima Servisi, Gaziosmanpaşa Vestel Klima Servisi, Hürriyet Vestel Klima Servisi, Çamlıpınar Vestel Klima Servisi, Dicle  Vestel Klima Servisi

  • İzmir Vestel Klima Servisi
  • Vestel Klima Bakımı
  • Vestel Klima Tamir Ve Montajı

Öncelikli olarak su tahliyesi borularının değişimini yapmakta sonrasında ise üst kapak bölgesini sökerek havalandırma filtrelerini temizlemekteyiz. Ana gövde içindeki toz gruplarını temizleyerek yeniden ayrılan parçaları birleştirerek işlem tamamlanmış olmaktadır. Eğer Vestel klimalarınızda az ısı verme gibi sorunlar bulunuyor ise gaz basım işlemleri yaparak ısıyı maksimum dereceye çıkarmaktayız. Vestel klima ünitelerinizin bakımlarını İzmir Vestel Klima Servisi isimli firmamıza yaptırarak güvenle kullanabilirsiniz.

Sayfamızı Paylaşın