İzmir Demirdöküm Klima Servisi

İzmir Demirdöküm Klima Servisi

Demirdöküm İzmir Klima Servisi

İzmir Demirdöküm Klima Servisi ile klimam düzgün çalışmıyor derdine son… Klimanızda ne tür bir arıza varsa yerinde tespit ve onarım ile artık dakikalar içerisinde klimanızın eski performansına kavuşabilirsiniz. Demirdöküm klimalar oldukça sık kullanıldığından yedek parça temini ya da model konusunda yetkin olmama gibi durumlar söz konusu değildir.

Özellikle İzmir’nın en köklü Demirdöküm servislerinden birisi olan İzmir Demirdöküm Klima Servisi olarak ekibimiz bu konuda gerekli eğitimleri almış sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Bu anlamda sizleri hiçbir şekilde yarı yolda bırakmıyor, cihazınızda ne tür bir arıza varsa ortadan kaldırıyoruz. İster İzmir ilinin en yoğun popülasyonu olan ilçelerinde olun isterseniz merkeze en uzak noktada hiç fark etmez. Yılların verdiği deneyimle Ankara’nın her yerine yayılmış olan servisimiz her mahalle, cadde ve sokakta rahat ulaşılabilirliği ile hizmetinizde.

Hangi marka olursa olsun klimalarda ortaya çıkan belli başlı teknik sorunlar vardır. Bu sorunları Demirdöküm markası ile de yaşayabilirsiniz. Örneğin karşılaştığımız arızalardan bir tanesi klimadaki kapasitörün arıza yapması sorunudur. Kapasitör dediğimiz kısım klimanın yüksek voltajlı bir güç çektiğinde destek olmasına yarayan kısımdır. Yani enerjiyi depolar ve motora aktarır.

Motor yani kompresör bu şekilde harekete geçer. Daha basit bir şekilde anlatmak gerekirse küçük batarya olarak niteleyebiliriz. İki plaka vasıtası ile enerji depolar. Dolup boşalma hızı oldukça yüksektir. Sayısız şekilde şar olur. Devre şemalarında farklı sembollerle kendisine rastlayabilirsiniz.

Yaz, kış demeden yılın her mevsimi ısınma ve soğutma amaçlı kullanılan klimalar tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sıklıkla kullanılmaktadır. Kullandığınız klimaların rastgele markalardan değil firma olarak Demirdöküm klima kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. İzmir Demirdöküm klima servisi olarak, Demirdöküm klimaların diğer marka klimalara göre daha verimli olduğunu tüm müşterilerimize aktarmaktayız.

Demirdöküm klimalar kış aylarında yüksek ısıtma kapasitesi ile her türlü kış şartlarında kolaylıkla kullanabilirsiniz. İzmir Demirdöküm Klima Servisi olarak biz firma olarak Demirdöküm marka klimaların tüm bakımlarını, montaj uygulamalarını ve aktarım işlemlerinin servisini sunmaktayız. İzmir Demirdöküm klima servis merkezi olarak, aldığınız Demirdöküm marka klimaları mutlaka yıllık bakımlarını kesinlikle firmamıza yaptırmanızı önemle hatırlatmak isteriz.

SERVİS BÖLGELERİMİZ

Büyükçiğli Demirdöküm Klima Servisi , Çiğli Demirdöküm Klima Servisi , Basmane Demirdöküm Klima Servisi , Çamdibi Demirdöküm Klima Servisi, Pasaport Demirdöküm Klima Servisi, Fahrettin Altay Demirdöküm Klima Servisi, Gümüldür Demirdöküm Klima Servisi, Bayındır Demirdöküm Klima Servisi, Eryaman Demirdöküm Klima Servisi, Aliağa Demirdöküm Klima Servisi, Eşrefpaşa Demirdöküm Klima Servisi, Güzelbahçe Demirdöküm Klima Servisi, Işıkkent Demirdöküm Klima Servisi ,

Egekent Demirdöküm Klima Servisi, Cumhuriyet Demirdöküm Klima Servisi, Çeşme Demirdöküm Klima Servisi, Denizbostanlısı Demirdöküm Klima Servisi, Balçova Demirdöküm Klima Servisi, Gümüşpala Demirdöküm Klima Servisi, Karabağlar Demirdöküm Klima Servisi, Alpaslan Demirdöküm Klima Servisi, Kemeraltı Demirdöküm Klima Servisi, Alsancak Demirdöküm Klima Servisi, Hatay Demirdöküm Klima Servisi, Altındağ Demirdöküm Klima Servisi, Ataköy Demirdöküm Klima Servisi,

Bornova Demirdöküm Klima Servisi, Görece Demirdöküm Klima Servisi, Söğütözü Demirdöküm Klima Servisi, Küçükyalı , Işıkkent Demirdöküm Klima Servisi, Gültepe Demirdöküm Klima Servisi, Ostim Demirdöküm Klima Servisi, Gaziosmanpaşa Demirdöküm Klima Servisi, Hürriyet Demirdöküm Klima Servisi, Foça Demirdöküm Klima Servisi, Dicle  Demirdöküm Klima Servisi

  • İzmir Demirdöküm Klima Servisi
  • Demirdöküm Klima Bakımı
  • Demirdöküm Klima Tamir Ve Montajı

Öncelikli olarak su tahliyesi borularının değişimini yapmakta sonrasında ise üst kapak bölgesini sökerek havalandırma filtrelerini temizlemekteyiz. Ana gövde içindeki toz gruplarını temizleyerek yeniden ayrılan parçaları birleştirerek işlem tamamlanmış olmaktadır. Eğer Demirdöküm klimalarınızda az ısı verme gibi sorunlar bulunuyor ise gaz basım işlemleri yaparak ısıyı maksimum dereceye çıkarmaktayız. Demirdöküm klima ünitelerinizin bakımlarını İzmir Demirdöküm Klima Servisi isimli firmamıza yaptırarak güvenle kullanabilirsiniz.

Sayfamızı Paylaşın