İzmir Arçelik Klima Servisi

İzmir Arçelik Klima Servisi

Arçelik İzmir Klima Servisi

İzmir Arçelik Klima Servisi ile klimam düzgün çalışmıyor derdine son… Klimanızda ne tür bir arıza varsa yerinde tespit ve onarım ile artık dakikalar içerisinde klimanızın eski performansına kavuşabilirsiniz. Arçelik klimalar oldukça sık kullanıldığından yedek parça temini ya da model konusunda yetkin olmama gibi durumlar söz konusu değildir.

Özellikle İzmir’nın en köklü Arçelik servislerinden birisi olan İzmir Arçelik Klima Servisi olarak ekibimiz bu konuda gerekli eğitimleri almış sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Bu anlamda sizleri hiçbir şekilde yarı yolda bırakmıyor, cihazınızda ne tür bir arıza varsa ortadan kaldırıyoruz. İster İzmir ilinin en yoğun popülasyonu olan ilçelerinde olun isterseniz merkeze en uzak noktada hiç fark etmez. Yılların verdiği deneyimle Ankara’nın her yerine yayılmış olan servisimiz her mahalle, cadde ve sokakta rahat ulaşılabilirliği ile hizmetinizde.

Hangi marka olursa olsun klimalarda ortaya çıkan belli başlı teknik sorunlar vardır. Bu sorunları Arçelik markası ile de yaşayabilirsiniz. Örneğin karşılaştığımız arızalardan bir tanesi klimadaki kapasitörün arıza yapması sorunudur. Kapasitör dediğimiz kısım klimanın yüksek voltajlı bir güç çektiğinde destek olmasına yarayan kısımdır. Yani enerjiyi depolar ve motora aktarır.

Motor yani kompresör bu şekilde harekete geçer. Daha basit bir şekilde anlatmak gerekirse küçük batarya olarak niteleyebiliriz. İki plaka vasıtası ile enerji depolar. Dolup boşalma hızı oldukça yüksektir. Sayısız şekilde şar olur. Devre şemalarında farklı sembollerle kendisine rastlayabilirsiniz.

Yaz, kış demeden yılın her mevsimi ısınma ve soğutma amaçlı kullanılan klimalar tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sıklıkla kullanılmaktadır. Kullandığınız klimaların rastgele markalardan değil firma olarak Arçelik klima kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. İzmir Arçelik klima servisi olarak, Arçelik klimaların diğer marka klimalara göre daha verimli olduğunu tüm müşterilerimize aktarmaktayız.

Arçelik klimalar kış aylarında yüksek ısıtma kapasitesi ile her türlü kış şartlarında kolaylıkla kullanabilirsiniz. İzmir Arçelik Klima Servisi olarak biz firma olarak Arçelik marka klimaların tüm bakımlarını, montaj uygulamalarını ve aktarım işlemlerinin servisini sunmaktayız. İzmir Arçelik klima servis merkezi olarak, aldığınız Arçelik marka klimaları mutlaka yıllık bakımlarını kesinlikle firmamıza yaptırmanızı önemle hatırlatmak isteriz.

SERVİS BÖLGELERİMİZ

Büyükçiğli Arçelik Klima Servisi , Çiğli Arçelik Klima Servisi , Basmane Arçelik Klima Servisi , Çamdibi Arçelik Klima Servisi, Pasaport Arçelik Klima Servisi, Fahrettin Altay Arçelik Klima Servisi, Gümüldür Arçelik Klima Servisi, Bayındır Arçelik Klima Servisi, Eryaman Arçelik Klima Servisi, Aliağa Arçelik Klima Servisi, Eşrefpaşa Arçelik Klima Servisi, Güzelbahçe Arçelik Klima Servisi, Işıkkent Arçelik Klima Servisi ,

Egekent Arçelik Klima Servisi, Cumhuriyet Arçelik Klima Servisi, Çeşme Arçelik Klima Servisi, Denizbostanlısı Arçelik Klima Servisi, Balçova Arçelik Klima Servisi, Gümüşpala Arçelik Klima Servisi, Karabağlar Arçelik Klima Servisi, Alpaslan Arçelik Klima Servisi, Kemeraltı Arçelik Klima Servisi, Alsancak Arçelik Klima Servisi, Hatay Arçelik Klima Servisi, Altındağ Arçelik Klima Servisi, Ataköy Arçelik Klima Servisi,

Bornova Arçelik Klima Servisi, Görece Arçelik Klima Servisi, Söğütözü Arçelik Klima Servisi, Küçükyalı , Işıkkent Arçelik Klima Servisi, Gültepe Arçelik Klima Servisi, Ostim Arçelik Klima Servisi, Gaziosmanpaşa Arçelik Klima Servisi, Hürriyet Arçelik Klima Servisi, Foça Arçelik Klima Servisi, Dicle  Arçelik Klima Servisi

  • İzmir Arçelik Klima Servisi
  • Arçelik Klima Bakımı
  • Arçelik Klima Tamir Ve Montajı

Öncelikli olarak su tahliyesi borularının değişimini yapmakta sonrasında ise üst kapak bölgesini sökerek havalandırma filtrelerini temizlemekteyiz. Ana gövde içindeki toz gruplarını temizleyerek yeniden ayrılan parçaları birleştirerek işlem tamamlanmış olmaktadır. Eğer Arçelik klimalarınızda az ısı verme gibi sorunlar bulunuyor ise gaz basım işlemleri yaparak ısıyı maksimum dereceye çıkarmaktayız. Arçelik klima ünitelerinizin bakımlarını İzmir Arçelik Klima Servisi isimli firmamıza yaptırarak güvenle kullanabilirsiniz.

Sayfamızı Paylaşın