İzmir Alarko Klima Servisi

İzmir Alarko Klima Servisi

Alarko İzmir Klima Servisi

İzmir Alarko Klima Servisi ile klimam düzgün çalışmıyor derdine son… Klimanızda ne tür bir arıza varsa yerinde tespit ve onarım ile artık dakikalar içerisinde klimanızın eski performansına kavuşabilirsiniz. Alarko klimalar oldukça sık kullanıldığından yedek parça temini ya da model konusunda yetkin olmama gibi durumlar söz konusu değildir.

Özellikle İzmir’nın en köklü Alarko servislerinden birisi olan İzmir Alarko Klima Servisi olarak ekibimiz bu konuda gerekli eğitimleri almış sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Bu anlamda sizleri hiçbir şekilde yarı yolda bırakmıyor, cihazınızda ne tür bir arıza varsa ortadan kaldırıyoruz. İster İzmir ilinin en yoğun popülasyonu olan ilçelerinde olun isterseniz merkeze en uzak noktada hiç fark etmez. Yılların verdiği deneyimle Ankara’nın her yerine yayılmış olan servisimiz her mahalle, cadde ve sokakta rahat ulaşılabilirliği ile hizmetinizde.

Hangi marka olursa olsun klimalarda ortaya çıkan belli başlı teknik sorunlar vardır. Bu sorunları Alarko markası ile de yaşayabilirsiniz. Örneğin karşılaştığımız arızalardan bir tanesi klimadaki kapasitörün arıza yapması sorunudur. Kapasitör dediğimiz kısım klimanın yüksek voltajlı bir güç çektiğinde destek olmasına yarayan kısımdır. Yani enerjiyi depolar ve motora aktarır.

Motor yani kompresör bu şekilde harekete geçer. Daha basit bir şekilde anlatmak gerekirse küçük batarya olarak niteleyebiliriz. İki plaka vasıtası ile enerji depolar. Dolup boşalma hızı oldukça yüksektir. Sayısız şekilde şar olur. Devre şemalarında farklı sembollerle kendisine rastlayabilirsiniz.

Yaz, kış demeden yılın her mevsimi ısınma ve soğutma amaçlı kullanılan klimalar tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sıklıkla kullanılmaktadır. Kullandığınız klimaların rastgele markalardan değil firma olarak Alarko klima kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. İzmir Alarko klima servisi olarak, Alarko klimaların diğer marka klimalara göre daha verimli olduğunu tüm müşterilerimize aktarmaktayız.

Alarko klimalar kış aylarında yüksek ısıtma kapasitesi ile her türlü kış şartlarında kolaylıkla kullanabilirsiniz. İzmir Alarko Klima Servisi olarak biz firma olarak Alarko marka klimaların tüm bakımlarını, montaj uygulamalarını ve aktarım işlemlerinin servisini sunmaktayız. İzmir Alarko klima servis merkezi olarak, aldığınız Alarko marka klimaları mutlaka yıllık bakımlarını kesinlikle firmamıza yaptırmanızı önemle hatırlatmak isteriz.

SERVİS BÖLGELERİMİZ

Büyükçiğli Alarko Klima Servisi , Çiğli Alarko Klima Servisi , Basmane Alarko Klima Servisi , Çamdibi Alarko Klima Servisi, Pasaport Alarko Klima Servisi, Fahrettin Altay Alarko Klima Servisi, Gümüldür Alarko Klima Servisi, Bayındır Alarko Klima Servisi, Eryaman Alarko Klima Servisi, Aliağa Alarko Klima Servisi, Eşrefpaşa Alarko Klima Servisi, Güzelbahçe Alarko Klima Servisi, Işıkkent Alarko Klima Servisi ,

Egekent Alarko Klima Servisi, Cumhuriyet Alarko Klima Servisi, Çeşme Alarko Klima Servisi, Denizbostanlısı Alarko Klima Servisi, Balçova Alarko Klima Servisi, Gümüşpala Alarko Klima Servisi, Karabağlar Alarko Klima Servisi, Alpaslan Alarko Klima Servisi, Kemeraltı Alarko Klima Servisi, Alsancak Alarko Klima Servisi, Hatay Alarko Klima Servisi, Altındağ Alarko Klima Servisi, Ataköy Alarko Klima Servisi,

Bornova Alarko Klima Servisi, Görece Alarko Klima Servisi, Söğütözü Alarko Klima Servisi, Küçükyalı , Işıkkent Alarko Klima Servisi, Gültepe Alarko Klima Servisi, Ostim Alarko Klima Servisi, Gaziosmanpaşa Alarko Klima Servisi, Hürriyet Alarko Klima Servisi, Foça Alarko Klima Servisi, Dicle  Alarko Klima Servisi

  • İzmir Alarko Klima Servisi
  • Alarko Klima Bakımı
  • Alarko Klima Tamir Ve Montajı

Öncelikli olarak su tahliyesi borularının değişimini yapmakta sonrasında ise üst kapak bölgesini sökerek havalandırma filtrelerini temizlemekteyiz. Ana gövde içindeki toz gruplarını temizleyerek yeniden ayrılan parçaları birleştirerek işlem tamamlanmış olmaktadır. Eğer Alarko klimalarınızda az ısı verme gibi sorunlar bulunuyor ise gaz basım işlemleri yaparak ısıyı maksimum dereceye çıkarmaktayız. Alarko klima ünitelerinizin bakımlarını İzmir Alarko Klima Servisi isimli firmamıza yaptırarak güvenle kullanabilirsiniz.

Sayfamızı Paylaşın